• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

          30 września 2020 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego. Poprzedziła je tygodniowa kampania wyborcza. Kandydatów na urząd Przewodniczącego Samorządu Szklnego w tym roku było trzech: Paulina Wiecka z klasy 2C, Antoni Gawłowski z klasy 4TC i Paweł Kamiński z klasy 2A. Odbyły się również jednocześnie wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Kandydatem był tylko jeden uczeń – Krystian Mikołajczyk z klasy 2A. Głosowanie odbyło się na godzinach wychowawczych, podczas których klasy kolejno przychodziły do komisji wyborczych zlokalizowanych po jednej na każdym piętrze.

         Na stanowisko Przewodniczącego wybrany został Paweł Kamiński z klasy 2A. Na drugim miejscu znalazł się Antoni Gawłowski z 4TC, który będzie piastował funkcję wiceprzewodniczącego. Członkiem Rady Samorządu Uczniowskiego bezkonkurencyjnie został Krystian Mikołajczyk z klasy 2A. Frekwencja podczas wyborów wyniosła 40%. Zaprzysiężenie nowego składu Samorządu odbędzie się 14 października 2020 roku, podczas uroczystości związanych z Dniem Edukacji Narodowej.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Paweł Kamiński

Zdjęcia poniżej

samorzad001 samorzad008
samorzad002 samorzad003 samorzad005
samorzad004 samorzad006 samorzad007

 images

 

 

670 latbyd

el12