• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

04 października 2019r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia organizowanego pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

      W tym roku do akcji zgłosiło się 5862 szkół z całego świat, w tym aż 5400 z Polski. Akcja, której celem było zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia organizowana była w szkole już po raz trzeci. „Tabliczkowa wiedza” sprawdzana była w niecodzienny sposób – podczas krótkich egzaminów. W rolę egzaminatorów wcielili się uczniowie klasy 1a, 1Tb oraz 3Tc, którzy z satysfakcją wydawali certyfikaty Ekspertów Tabliczki Mnożenia. Egzaminy cieszyły się dużym powodzeniem uczniów technikum.

tab mnozenia02 tab mnozenia03 tab mnozenia04
tab mnozenia05 tab mnozenia06 tab mnozenia07
tab mnozenia08 tab mnozenia09 tab mnozenia01

 images

 

 

670 latbyd

el12