• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

grupa3wyjazd

W niedzielę 23.04.2017 o godzinie 8.00 wyjechała kolejna, już trzecia, 10-osobowa grupa uczestników projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego"„Zaprogramuj swoją przyszłość” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER). Na miejscu zbiórki stawili się wszyscy uczestnicy wraz z opiekunem panią Marią Pilaczyńską. Naszych stażystów przyszła pożegnać pani dyrektor Wiesława Sraga.

Uczniowie spędzą dwa tygodnie w miejscowości Schkeuditz koło Lipska w Niemczech i będą rozwijać umiejętności m.in. z zastosowania i programowania sterowników PLC. Bieżące informacje o ich postępach i wrażeniach z pobytu będą umieszczane na profilu FB „Elektryk InLeipzig” oraz na szkolnej stronie internetowej. Zachęcamy społeczność szkolną Technikum Elektryczno-Energetycznego do śledzenia losów stażystów.

Uczniom życzymy aktywnego stażu spędzonego na nauce programowania sterowników PLC na nowoczesnym sprzęcie, rozwijania umiejętności językowych oraz nawiązania interesujących znajomości z ludźmi z różnych krajów Unii Europejskiej. Pani Marii Pilaczyńskiej spokojnego pobytu i wielu pozytywnych wrażeń.

Powodzenia!!!

koordynator projektu

Kamila Erdmańska

 


 images

 

 

670 latbyd

el12