• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Dołącz do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski!

RSP 2

Dołącz do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski! Zdobywaj punkty dla Metropolii Bydgoszcz i kręć kilometry dla swojej szkoły!

1 czerwca rusza rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Im więcej nas będzie, tym większe szanse mamy na podium. Ważny jest każdy rowerzysta i każdy „wykręcony” kilometr. Zapewniamy, że oprócz zdrowej rywalizacji czeka na Was wspaniała zabawa
i mnóstwo mniejszych i większych nagród.

Zapraszamy wszystkich rowerzystów z Metropolii Bydgoszcz. Wystarczy zainstalować na telefonie darmową aplikację AKTYWNE MIASTA (przeznaczoną na urządzenia mobilne
z systemem operacyjnym iOS oraz Android) oraz dołączyć do wspólnej drużyny METROPOLIA BYDGOSZCZ. W następnym kroku należy wybrać grupę - szkołę i podgrupę - klasę. W tym roku o Puchar Rowerowej Stolicy Polski powalczą 52 miasta prezydenckie z całego kraju.

Zabawa potrwa od 1 do 30 czerwca

Czytaj więcej: Dołącz do rywalizacji o...

Wojewódzka Licealiada w Szachach

      15 stycznia reprezentacja Zespołu Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy wzięła udział w finale Wojewódzkiej Licealiady w Szachach. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Tomasz Straszewski, Mikołaj Włoch, Patryk Mikołajczyk, Amelia Cichowska. W 6 godzinnym turnieju w którym brało udział 13 najlepszych drużyn województwa zajęliśmy V miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!

szachy 2020

ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH CZWARTĄ DRUŻYNĄ BYDGOSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W PIŁCE SIATKOWEJ

Rozgrywki w piłce siatkowej toczyły się w miesiącu listopadzie i grudniu.Nasza drużyna walczyła w grupie I w sali ZSMechanicznych nr1. W fazie grupowej nie mieliśmy sobie równych, pokonując wszystkich rywali; odpowiednio ZSM 2:1, ZSD 2:0, II LO 2:1, IV LO 2:0. Tym samym awansowaliśmy do rozgrywek finałowych Ligi Miejskiej. W półfinałach rozgrywanych w sali ZSHandlowych pokonaliśmy 2:0 ZSBudowlanych i awansowaliśmy do finału.

Czytaj więcej: ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH...

ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH POTĘGĄ JEST I BASTA!!!

        W dniu 06.12.2019r. w siedzibie Bydgoskiego Domu Kultury nr 1 przy ul.Baczyńskiego odbyła się olimpiada szachowa szkół średnich w ramach rozgrywek XXVII Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży.W zawodach wystartowało kilkanaście reprezentacji szkolnych.Zgodnie z regulaminem drużyny występowały w składzie /1 dziewczyna plus trzech chłopaków/. Po bardzo emocjonującej,pełnej zwrotów akcji i fantastycznej grze w końcówce zawodów zdobyliśmy BRĄZOWY MEDAL BYDGOSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY.

Czytaj więcej: ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH...

 images

 

 

670 latbyd

el12