• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

      Dnia 14 października w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania klas I. Wszyscy uczniowie technikum oraz szkoły branżowej, którzy w tym roku rozpoczęli swoją edukację w "Elektryku", w obecności Dyrekcji i Grona Pedagogicznego złożyli uroczystą przysięgę na sztandar szkoły i stali się pełnoprawnymi członkami ZSE. Następnie wszystkie klasy zaprezentowały się w krótkim programie artystycznym, a klasa 1TB okazała się największym znawcą tajników naszej szkoły w quizie, w którym udział wzięli przedstawiciele każdej z klas I.

      W tym dniu pamiętaliśmy również o naszych nauczycielach, dziękując im za to, że towarzyszą nam codziennie w naszej drodze ku dorosłości. Z radością przyjęli od nas kwiaty i drobne upominki.

slubowanie01 slubowanie02 slubowanie03
slubowanie04 slubowanie05 slubowanie08
slubowanie06 slubowanie07

 images

 

 

670 latbyd

el12