• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Informujemy, iż 24. 04. 2020 r. wszyscy ukończycie z sukcesem Szkołę i zostaniecie Absolwentami. GRATULUJEMY!

Tradycyjna uroczystość zakończenia zajęć w roku szkolnym 2019-2020, podczas której wręczone byłyby Wam świadectwa ukończenia szkoły, niestety nie będzie się mogła odbyć.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 10 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, świadectwa tegorocznym Absolwentom zostaną wręczone według indywidualnych harmonogramów 27. 04. 2020 r. w siedzibie szkoły. Harmonogramy roześlą wychowawcy klas przez e-dziennik.

Drodzy Maturzyści, proszę zgłaszać się o określonej indywidualnym harmonogramem godzinie z dowodem tożsamości i własnym długopisem. Obowiązkowe jest posiadanie maseczki (szalika, chustki) i jednorazowych rękawiczek.


 images

 

 

el12

670 latbyd