• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

"Ślubujemy"

5 października o 11:50 wybrzmiało uroczyste ŚLUBUJEMY! To najmłodsi uczniowie złożyli przysięgę na Sztandar Szkoły w towarzystwie Dyrekcji, nauczycieli i kolegów, stając się pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, by podkreślić powagę chwili, złożyli pierwszoklasistom życzenia:

Pamiętajcie, że powodzenie w życiu nie jest niczym oczywistym ani naturalnym i kiedy nadejdą trudne dni, wystarczy, że ktoś podaruje uśmiech, który pozwoli przetrwać wszystko.

Aby każdego dnia spotkało Was coś zaskakującego, coś, co wprawi w zadumę i zachwyt, a mogą być to rzeczy małe i powszednie.

Wrażliwości, która pozwoli dostrzec nie tylko piękno wokół, ale także to, które tkwi w nas samych.

Wielobarwnej palety zainteresowań, dzięki którym będzie Wam dane spotkać innych ludzi, gdyż wspaniale jest odkrywać wspólne pasje.

Radości i uśmiechu. Śmiejcie się z innymi ludźmi, ale nigdy z nich.

Błędów, które da się naprawić i odwagi, aby pogodzić się z tymi, których nie da się naprawić …przecież przez całe życie na nich się uczymy,

Zadań, które mobilizują,

Udziału w życiu innych ludzi, aby pomaganie im sprawiało przyjemność i wywoływało radość.

Aby nigdy nie opuściła Was odwaga, gdy przyjdzie porzucić bezpieczne pozycje . Życzymy Wam życia w zgodzie z samym sobą, ponieważ własne zdanie i niepowtarzalny charakter to wielkie szczęście.

Samorząd Uczniowski

slubowanie 1 slubowanie 2

ZSELEK MA CZYM SIĘ POCHWALIĆ

W imieniu Prezydenta Miasta Bydgoszczy p. Rafała Bruskiego zostaliśmy zaproszeni na uroczystą Galę Liderów projektu Szkoła Otwarta i Tolerancyjna, która odbyła się 17 września 2021 roku w auli Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy. Wraz z dyrekcją mogliśmy cieszyć się sukcesem naszego ucznia PAWŁA CIĘSZKIEGO z klasy 3B, który odebrał nagrodę KOSTKA w kategorii KREATYWNOŚĆ w ramach IV edycji konkursu. Doceniamy fakt, że mamy ucznia, który swoją postawą inspiruje i nawet w czasie pandemii pozostał aktywny i zaangażowany. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Opiekunowie SU: Katarzyna Majewska i Anna Wojtysiak-Topolska

 

pawełSOIT

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021-2022

1 września 2021 r. odbędzie się w Zespole Szkół Elektrycznych uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w reżimie sanitarnym. Pracowników szkoły i uczniów obowiązuje zakrywanie nosa i ust (maseczka), zachowanie dystansu 1,5 m oraz dezynfekcja rąk. W sali lekcyjnej, po zajęciu miejsca, można zdjąć maseczkę (za zgodą wychowawcy, nauczyciela).

Czytaj więcej: ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO...

Udanych wakacji !!!

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Dyrekcja Zespołu Szkół Elektrycznych

blob

 images

 

 

670 latbyd

el12