• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1a [[O] Technik elektryk (ang-niem*)]
Technikum Elektryczno-Energetyczne nr 2 im. Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy

Nazwisko, Imię

Adamik, Patryk

Bielawski, Kacper

Binyenda, Oskar

Brywczyński, Wiktor

FELIGA, SEBASTIAN

Gorczyński, Mikołaj

Goździkowski, Jakub

Grzeszczyk, Kacper

Grzywacz, Sebastian

Hetzig, Dawid

Kalinowski, Wikotr

Kamiński, Konrad

Kazushchyk, Anton

Kędzia, Eryk

Kiełkowski, Dawid

Kmit, Bolesław

Kopczyk, Mikołaj

KOWALEWSKI, PATRYK PIOTR

Kozłowski, Michał Andrzej

Krzyżanowski, Dawid

Kulik, Konrad

Kweiser, Szymon

Łabiszak, Eryk Szymon

Maras, Sebastian

MIKOŁAJCZYK, OLIWIER

Osowicki, Hubert

Perenc, Oliwier

Pliszka, Kamil

Proch, Adrian

Salaber, Oliwier

SISE, MATEUSZ

Sławiński, Marcin

Stefański, Jakub

Sulkowski, Kamil

Szymański, WIKTOR

Świątek, Franciszek

Urban, Łukasz

Urban, Marcin

Voss, Maksymilian

Wiśniewski, Kacper

Witek, Szymon

Zabłocki, Michał Konrad

Zdrojewski, Hubert

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1b_en [[O] Technik energetyk (ang-niem*)]
Technikum Elektryczno-Energetyczne nr 2 im. Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy

Nazwisko, Imię

Chmielewicz, Rajmund

Gątkowski, Kamil

Niewolak, Jakub

Rożyński, Wiktor

Wawrzyniak, Bartosz

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1c [[O] Technik chłodnictwa i klimatyzacji (ang-niem*)]
Technikum Elektryczno-Energetyczne nr 2 im. Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy

Nazwisko, Imię

Januchowski, Amadeusz

Januszewski, Piotr Aleksander

Kluza, Jakub

Kokocińska, Maja

Litewka, Krzysztof

Michalik, Nikodem

Pomianowski, Igor

Przybylski, Wiktor

Puzio, Bartłomiej

Siewko, Oskar

Słomiński, Bogumił

Straszewski, Ignacy

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1B_P_e [[O] Elektryk (ang)]
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Elektryczna w Bydgoszczy

Nazwisko, Imię

Chmiel, Oskar

Dadok, Norbert

Gawron, Kamil

Górski, Jakub

Jarzembski, Filip

jasionek, Kamil

Tokarski, Wiktor

Ugorek, Patryk

Wawrzyniak, Oskar

Wodyński, Korneliusz

Zemke, Adam

                                                       

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia

klasa: 1B_P_m [[O] Elektromechanik (ang)]
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Elektryczna w Bydgoszczy

Nazwisko, Imię

Balicki, Mateusz Wiktor

Klocek, Mateusz

 

Listy kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym:

Technikum Elektryczno-Energetyczne nr 2 im. Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy

Nazwisko

Imię

Decyzja

Andrzejewski

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Augustynowicz

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bayer

Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bączkowski - Gamoń

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Borucki

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Budnicki

Waldemar

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bukowski

Maciej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Cyganowski

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Dadok

Norbert

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dębicki

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Drobiński

Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Faściszewski

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gach

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gawlik

Wiktoria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Glonke

Oliwier

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

GOŁATA

PAWEŁ

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Janowiak

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kaczyński

Karol

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Kołacka

Izabela

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Koncur

Mikołaj

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kortas

Maciej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Koziński

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Krzewiński

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kucharski

Wojciech

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kwiatkowski

Oliwier

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

LOREK

SZYMON PIOTR

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łożyński

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Łukowiak

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Maciejewski

Adam

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Makowski

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Matuszewski

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

MIELEŃCZUK

DORIAN

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Milas

Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Młynarczyk

Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nawrocki

Aleksander

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Noskow

Patryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nucia

Wojciech

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pietras

Adam

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Protsenko

Maksym

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pudło

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rępalski

Filip

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rogalski

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sarnecki

Oliwier

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sipura

Marcel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sołtysiński

Mikołaj

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Spanehl

Rafał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sudoł

Adam Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sumiński

Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Szczygieł

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Wiktorowicz

Krzysztof

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

WILCZYŃSKI

DAMIAN

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wiśniewski

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

WŁOCH

ANTONI

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Woźniak

Rafał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Zamaro

Maciej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Zawistowski

Patryk Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

ZBOIŃSKI

KACPER

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zieliński

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

 

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Elektryczna w Bydgoszczy

Nazwisko

Imię

Decyzja

Banaś

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Binyenda

Oskar

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Chmara

Mikołaj

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Chodor

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Faleńczyk

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

FELIGA

SEBASTIAN

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Grugel

Marcin

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kędzia

Eryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kępski

Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Maras

Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nowak

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pliszka

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Poznań

Marek

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ptasznik

Mikołaj

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ruciński

Oskar Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rupiczak

Krzysztof

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Santowski

Adam

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Seydak

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sipura

Marcel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skórcz

Krzysztof

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stalewski

Maksym

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sulkowski

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szymański

WIKTOR

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Urban

Łukasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wiśniewski

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zabłocki

Michał Konrad

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

ZBOIŃSKI

KACPER

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zieliński

Piotr

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)


 images

 

 

670 latbyd

el12