• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

      Dni 18 i 25 lutego dla klas drugich technikum naszej szkoły  były inne niż wszystkie, albowiem podczas godzin wychowawczych odbyły się warsztaty nauki jazdy i nie tylko, kolejno dla 2Tbc i 2Ta. Dzięki zaangażowaniu samorządu uczniowskiego, mieliśmy okazję gościć instruktorów ze szkoły jazdy JaZdam.
      Zajęcia trwały 2 godziny lekcyjne, obejmowały część teoretyczną i praktyczną. Podczas pierwszej godziny uczniowie zapoznali się z zasadami nauki jazdy, nowinkami w prawie o ruchu drogowym oraz z przebiegiem egzaminu.
      Po przerwie uczniowie mieli okazję "przekonać się", jak świat wygląda kiedy, jest się pod wpływem. Przyszli technicy po założeniu alko-, narko- lub sengogli, mogli usiąść za kierownicą auta szkoleniowego, pod czujnym okiem instruktora (zdjęcia poniżej).
      Część praktyczna miała na celu pokazanie, że prowadzenie samochodu podczas takiego stanu nie jest najlepszym pomysłem i lepiej zadbać o zdrowie swoje a także innych.
      Serdeczne podziękowania kierujemy do pani dyrektor i ekipy JaZdam w szczególności dla instruktorów Agnieszki J., Agnieszki D., Nikodema oraz Jacka. Do zobaczenia na drodze.

Organizator: Samorząd szkolny

naukajazdy01 naukajazdy05 naukajazdy08 
naukajazdy07 naukajazdy06 naukajazdy04
  naukajazdy07  

 images

 

 

el12

670 latbyd